fbpx

Taksit – Kapıda Ödeme – 250 ₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Teslimat ve Kargo

Tüm kargolarınız siz teslim alana kadar USLADA güvencesi ve sorumluluğu altındadır.

 

Tüm kargolarınız sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır.

 

uslada.com.tr’de yapılan alışverişlerin kargo firmasına teslimatı genel olarak en geç 5 (beş) iş günü içinde yapılmaktadır. Kargonun operasyonel süreçlerine bağlı olarak siparişlerin teslimatı için Yurtiçi Kargo’nun ön gördüğü süre ise 3-5 iş günüdür.

 

Hafta içi saat 14.00’a kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün kargo’ya teslim ediyoruz. Hafta sonu veya mesai saatleri dışında vereceğiniz siparişleriniz ise takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ortalama 3-5 iş günü içinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günleri üzerinden hesaplanmaktadır.

 

Hava şartları, taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden dolayı uslada.com.tr sorumlu değildir.

 

Fatura ve teslimat adresinin farklı olamasını istiyorsanız sipariş notuna açıklama yazabilirsiniz.

 

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

 

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

 

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine/GSM Numarasına, ziyaret ihbar notu bırakılan Alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi USLADA’ya geri getirir.

 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. uslada.com.tr müşteri hizmetleri yetkilisine [email protected] mail adresini kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Siparişinizin durumunu, internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Siparişinizin işlem süreci sipariş onay e-postanızı aldıktan sonra başlar.

 

Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen “İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ” nü inceleyiniz.

 

HAVALE veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 2 (iki) iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan USLADA hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 2 (iki) iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.

 

Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz teslimat adresine gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

 

Siparişinizi üyelikle verdiyseniz, hesabım sayfasına girerek siparişlerinizi listeleyebilir burada siparişlerinizle ilgili son durumu görebilirsiniz. Siparişinizi üye olmadan verdiyseniz [email protected] maille veya (212) 944 4240 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde kargo şirketi paket tesliminde siparişinizin toplam tutarını (ürünlerin bedeli, kargo bedeli, kapıda ödeme ek hizmet bedeli, ekspres teslimat/aynı gün teslimat ek hizmet bedeli) ödeme seçeneğinize göre NAKİT veya KREDİ KARTI TEK ÇEKİM olarak tahsil eder.