fbpx

Taksit – Kapıda Ödeme – 250 ₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kredi Kartı Güvenliği

uslada.com.tr alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlamak için sürekli olarak yenilenen teknolojileri uygulamaktadır. “Güvenli alışveriş” ve “kişisel bilgilerin gizliliği” ilkesi ile geliştirilen uslada.com.tr altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

 

uslada.com.tr kredi kartı numaranızı, şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi saklamaz. Ödeme aşamasında Kredi Kartı ile ilgili işlemleriniz Banka tarafında gerçekleştirilir.

 

Bu sayede, alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamiz tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

Güvenli alışverişin adresi uslada.com.tr deneyimlerinizi ve sorularınızı [email protected]adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler…