fbpx

Taksit – Kapıda Ödeme – 300 ₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Bizi güzelleştiren her şeyi severiz…

Bizi şımartan herşeyi severiz…

Bize özel herşeyi severiz…

 

Peki, Biz kimiz…

Arina, Nina ve Süleyman ya da ekibin tabiri ile “Sully”

1997 yılından bu güne uzayan bireysel iş hayatlarımızda yurt içi ve yurt dışı ticaret, yöneticilik, girişimcilik, akademisyenlik, birçok deneyim ve tecrübe var. Müzik, dans, moda, tasarım, resim, spor var. Aşk var. Özgürlük var. Hayat var.

Dedik ki; Hayatın renklerini işimize taşıyalım. Keyif aldığımız işi yapalım. Sevgimizi, bilgimizi katalım. Her süreçte güvenli olalım. Siparişten teslimata, ürün paketlemesinden, satış sonrası memnuniyetine kadar Müşterilerimize güzel bir alışveriş deneyimi sunalım, mutlu ve heyecanlı müşteriler biriktirelim, özel hissettirelim. Şımartalım ve biz de şımaralım. Işıltılı ve trend olalım, kişiye özel olalım, tercih edilen olalım. Bu işte iyi olalım dedik ve çıktık yola.

Takılar ve aksesuarlar bizi güzelleştiren ışıltılı yansımalar… Üzerimizde taşıdığımız; tarzımızı ve stilimizi öne çıkaran dikkat çekici göstergeler. Rengarenk, ışıl ışıl, sade ya da çok gösterişliler. Her model, her ayrıntı; estetik anlayışınızın ve yaşam tarzınızın izlerini taşıyor, kendinizi ifade etme şekliniz oluyor.

USLADA Bijoux House olarak takı satışı yaptığımız sitemizde zevkinize uygun ve detayları yakalayan ürünlerimiz ile amacımız; iyi, kaliteli ve en özel ürünleri, güvenli bir alışveriş ortamında ve her aşamasından zevk alacağınız şekilde sizlere sunmak, ulaştırmak. İşimize aşık, modayı ve trendleri takip eden dinamik ekibimizle size keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek için hizmete hazırız.

 

USLADA Bijoux House

Güzellik Detaylarda…